Oferta Przedszkola

Przedszkole czynne jest w godzinach od 6.00 do 18.00. Placówka otwierana jest o godzinie 6.00 po wcześniejszym zgłoszeniu zaistniałej potrzeby przez rodzica.Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

Bawimy i uczymy się w małych grupach. Personel z wyższym wykształceniem pedagogicznym zapewnia wszechstronny rozwój Waszym dzieciom. Pracujemy w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne, proponujemy bogata ofertę zajęć dodatkowych bez dopłat, pomagamy dzieciom w adaptacji do przedszkola.
Dla rodzin posiadających kartę "MIEJ WIĘCEJ" proponujemy ulgi finansowe (zakładka: cennik)

Zajęcia ponadprogramowe oferowane w ramach czesnego w roku szkolnym 2015/2016:
1. Język angielski
2. Język hiszpański
3. Logopedia
4. Zajęcia taneczne
5. Gimnastyka korekcyjna
6. Wczesna Nauka Czytania

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH NA ROK 2016/17 ZOSTANIE ZAKTUALIZOWANY W PAŹDZIERNIKU

• od 11.00 rytmika i zajęcia taneczne
  • od 9.30 gimnastyka korekcyjna
  • od 10.30 j.angielski
  • od 9.30 elementy piłki nożnej
  • od 8.15 logopedia
  • od 09.30 gimnastyka korekcyjna
  • od 09.30 logopedia
  • 9.30 j.angielski

Na życzenie rodziców istnieje możliwość zorganizowania odpłatnie Religii lub innych zajęć.

Ponadto oferujemy:

• zajęcia artystyczno-teatralne
  • zajęcia plastyczno-techniczne
  • zajęcia muzyczne
  • ćwiczenia manualne
  • lepienie w glinie
  • prace z mandala
  • origami
  • naukę udzielania pierwszej pomocy
  • konsultacje ortopedyczne
  • konsultacje logopedyczne
  • konsultacje psychologiczne
  • imprezy okolicznościowe
  • spotkania z przedstawicielami rożnych zawodów

Pracujemy w oparciu o Program edukacji przedszkolnej wspomagający rozwój aktywności dzieci - Nasze przedszkole, opracowany przez Małgorzatę Kwaśniewską i Wiesławę Żaba-Żabinską zgodnie z nowa Podstawa Programowa Wychowania Przedszkolnego MEN z dnia 23 grudnia 2008 roku poz. 17,Dz.U.Nr4z2008r. oraz PROGRAM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM - program autorski

Zapewniamy dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do potrzeb rozwojowych każdego dziecka.